Op 21 november 2020 is DCR officieel lid geworden van de KNRB. Dit betekent dat we vanaf nu dus ook met een DCR-team mee mogen doen aan Coastal wedstrijden. Daar hoort natuurlijk wel een eigen wedstrijdtenue bij.
De KNRB heeft het hierboven getoonde ontwerp voor ons wedstrijdtenue goedgekeurd.
In eerste instantie gaan we dit ontwerp alleen op T-shirts laten drukken, waar je zelf een zwarte broek bij moet regelen.
De T-shirts kun je als volgt bestellen:
- Maak € 25 over naar NL39 INGB 0007 4107 97 ten name van Dutch Coastal Rowing Club
- Stuur een e-mail naar info@dutchcoastalrowing.nl met je wensen: een mannenshirt of een vrouwenshirt, de maat en het adres waar het shirt naar toe gestuurd kan worden. Zie hieronder voor de maattabel,
Zodra we voldoende bestellingen binnen hebben gaan we de order plaatsen en worden de bedrukte T-shirts naar jullie toe gestuurd. Ze passen door de brievenbus, dus je hoeft er niet voor thuis te blijven.
Zowel leden als niet-leden mogen het T-shirt bestellen!